Laipni lūdzam Nextmom.lv

Kā pasūtīt

Esam centušies izstrādāt mūsu veikalu tā, lai preču iegāde tajā būtu maksimāli ērta, ātra un saprotama, tomēr, ja veicot pasūtījumu kaut kas noiet greizi, nekautrējies ... raksti vai zvani.
  

Un tā ...


1) Ieej katalogā un atlasi sev vēlamās preces. Pievieno tās "grozam".
2) Kad visas preces esi izvēlējusies, dodies uz "grozu" ("grozs" redzams lapas augšējā malā).
3) Pārliecinies, vai visas pievienotās preces tik tiešām ir pareizās un klikšķini "Noformēt pasūtījumu" (Ja par kādu no precēm esi pārdomājusi, izņemt to no groza vari nospiežot krustiņu pie preces nosaukuma).
4) Ja esi reģistrēts lietotājs, tad klienta datu tabula aizpildās automātiski. Ja neesi- tad tabula jāaizpilda manuāli ar saviem datiem. Kad tabula aizpildīta, klikšķini "Turpināt"!
5) Aizpildi pārējos prasītos laukumus. Kad tas ir izdarīts – apstiprini pirkumu.

Ja visi lauki ir aizpildīti pareizi, tad drīz uz Tavu norādīto e-pastu ir jāpienāk rēķinam, pēc kura apmaksas pasūtījums automātiski tiks nodots tālākai apstrādei. Ja būs nepieciešama kāda papildus informācija, mūsu menedžeris noteikti ar Jums sazināsies.

Piezīme: Veicot pasūtījumu, īpašu vērību piegrieziet piegādes informācijai. Norādiet gan vēlamo piegādes veidu, gan vietu. Piemēram, ja esat izvēlējusies piegādi caur Post24, tad vēlams būtu norādīt arī pakomātu, uz kuru piegāde būtu jāveic.
 

Area IT
Nextmom.lv © 2018