Laipni lūdzam Nextmom.lv

Noteikumi

 

Personas datu apstrāde un to drošība

 Informācijas atspoguļošana

Preču apmaiņa

Apmaiņas un atgriešanas kārtību interneta veikalā www.nextmom.lv nosaka Patērētāju aizsardzības likums, LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu", LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 631 "Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu".

Patērētājs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāra dienu laikā, ja puses nav vienojušās par garāku termiņu. 

Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, tiek apliecināts, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta.

LR patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā" un SIA Next mom patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

 

Ja vēlaties samainīt precu uz savādāku izmēru vai fasonu, tad sazinoties ar veikalu tas ir iespējams. Neskaitot naudu atpakaļ tiks nosūtīts jaunais pasūtījums.

Gadījumā, ja Tu vēlies vienkārši apmainīt preci, piemēram vēlies lielāku vai mazāku izmēru, sazinies ar mums,neskaitot atpakaļ naudu par iegādāto preci. Šajā gadījumā par piegādi būs jāmaksā atkārtoti. Arī noteikumi par atgriežamas preces oriģinālo iepakojumu un par preces ārējo izskatu paliek spēkā.

 

UZMANĪBU!  

Atgriešanas vai apmaiņas gadījumā visus pasta izdevumus sedz pircējs, kā arī pasta izdevumi, kas tika iekasēti par preces piegādi netiek atgriezti.

Tiek atgriezta tikai summa par pašu preci.

Pirms preču apmaiņas vai atgriešanas lūdzam mūs informēt pa tālruni vai pa e-pastu.

Zeķubikses un apakšveļa nopirktās preces atpakaļ nepieņem.

 

 

 

Area IT
Nextmom.lv © 2018